Reference

Marie 

 "Čisté a pěkné ubytování s vlastní koupelnou. Majitelé velice milí a ochotní."

Patrik

,,Velmi utulný a krásně moderně vybavené prostory. Snídaně připravena dle specialních požadavků.,,

René

" Velmi milí a vstřícní majitelé, blízko do centra, Tesco za rohem, parkování hned u pokoje, donáška čerstvého pečiva každé ráno. "

Gabriela
,,  Ochota majitelů, nadstandardní jednání a vstřícnost. Denně donáška čerstvého pečiva a něco navíc ke kávě. Vkusně a moderně zařízené ubytování. Čisté a voňavé, moc děkujeme za útulné prostředí. Vrátíme se ”

Kolařikovi


Volga
 ,,The room was clean with big bathroom.

We were not expected to have breakfast in the fridge (cheese, ham, bread, several types of jam, yogurt, apple, butter). Plus were a coffee maker, a kettle, a mini-stove. All the necessary ware were too.

Thank you very much!

Our stay were perfect.,,

Dobrý den,
ano, líbilo se nám u vás, byli jsme moc spokojeni.Děkujeme.S pozdravem Šmídová

Velice děkuji za velmi příjemné, rodinné prostředí. Vřele doporučuji. Naprostá čistota a pohodlí. Snídaně byla připravena ve vlastní lednici a čerstvé pečivo dodáno majiteli. Skvělé, děkuji. TB


Monika

„ Snídaně byla připravená dopředu v lednici v dostatečném výběru, k dispozici kávovar, čaje, v koupelně veškerá kosmetika,... Pokoj byl vkusně a příjemně vybavený, cítila jsem se jako doma. Všude perfektní čistota, vstřícný a milý přístup od pana domácího. Parkování přímo před domem.,,